Skip to main content

Visi bent kažkiek esame susidūrę su statybomis ar jų vykdymo etapais tad puikiai žinome, kad šis procesas yra varginantis, daug laiko atimantis ir sunkiai suderinamas su pagrindiniais darbais. Aš ir mano komanda nuolatos stengiamės, kad Jūs tokių situacijų patirtumėte kuo mažiau ir kad laikas, kurio metu vykdoma statyba neprailgtų ir būtų išnaudotas tinkamai.

Viskas vyksta labai paprastai, drąsiai man skambinate ar rašote laišką, bendraudami greitai gausite visus Jums kylančius atsakymus ir bus lengviau nuspręsti apie tolimesnę Jūsų idėjos ar minčių baigtį. Nemokamai Jums pateiksime statybos pasiūlymus norimo tipo namui, Jums teks tik išsirinkti labiausiai patinkantį projektą ir pasirašius sutartį mes pradėsime paruošiamuosius, o laikui atėjus ir statybos darbus. Visu procesu pasirūpinsiu aš ir mano komanda ir Jums nereikės eikvoti savo brangaus laiko statybos klausimais. Taip pat nuolatos gausite patarimus ir pastabas kur yra daromos didžiausios kitų klientų klaidos, kaip tų klaidų išvengti ir kaip gauti geriausius rezultatus patiriant mažiausias išlaidas.

Mes stengiamės tobulėti dirbdami su kiekvienu iš Jūsų, todėl labai tikimės, kad kaip ir daugelis galutiniame statybų etape būsite patenkintas mūsų atliktu darbu ir galėsite rekomenduoti draugui ar kolegai.

Kad Jūsų mintys materializuotųsi – drąsiai susisiekite su manimi ir jau artimiausiu metu pradėsime dirbti su Jūsų norimu namo projektu kartu.

Atliekamų darbų galerija

Neturime ko slėpti. Pažiūrėkite mūsų atliekamų darbų galeriją arba atvykite į statybų darbų aikštelę pamatyti kaip vyksta statybos darbų procesas.

Mūsų partneriai

Dirbu tik su geriausios reputacijos partneriais

https://www.youtube.com/watch?v=EtB4ZrXJiPA

Pasiruošę pradėti savo projektą?