Skip to main content

Padėsime padėti pirmuosius statybos žingsnius lengviau.

Projektavimas. Jeigu dar neturite namo projekto – drąsiai kreipkitės pas mus, padėsime Jums išsirinkti iš jau turimų kartotinių namų projektų. Projektą pritaikysime Jūsų sklypui ir gausime statybos leidimą. O jeigu nepavyksta išsirinkti iš jau esamų – suprojektuosime Jums individualiai.

Pamatų įrengimas. Vienas svarbiausių darbų statantis namą – pamatų įrengimas. Įrengsime visų tipų pamatus pagal pateiktą projektą. Jums nereikės niekuo rūpintis tik džiaugtis greitai ir kokybiškai atliktu darbu. Pamatams įrengti naudojame savo pamatų klojinius, statybinę techniką bei sunkvežimius biriems produktams suvežti, patys atliekame karkasų virinimo darbus. Šiems darbams atlikti mums nereikalingi subrangovai, todėl galime pasiūlyti konkurencingas darbų atlikimo kainas ir greitą atlikimo laiką.

Jeigu turite pamatų projektą atsiųskite man ir aš pateiksiu tikslų pamatų įrengimo pasiūlymą nemokamai.

PAMATŲ ĮRENGIMAS IR PROJEKTAVIMO DARBAI

PAMATAI. Jeigu turite namo projektą ar eskizus, drąsiai atsiųskite adresu gyvenkname@gmail.com pamatų sąmatos paskaičiavimui. Esame įsitikinę, kad galėsime pasiūlyti geriausią rinkoje kainą pamatų įrengimui.  Priklausomai nuo pamatų sudėtingumo bėginio metro kaina prasideda nuo 28eur/m’

 

PROJEKTAVIMAS. Projektavimo kaina skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo projekto sudėtingumo ir individualių poreikių. Kartotinio projekto kaina, kai nereikalingi jokie pakeitimai prasideda nuo 1600eur.

 

Turite klausimų?

Užpildykite formą žemiau ir aš su jumis susisieksiu per artimiausias 24 h.

  Mūsų partneriai

  Dirbu tik su geriausios reputacijos partneriais

  Paslaugų planai

  Namą išsirinkti gali būti sunku, tad savo klientams siūlau statybos planus kaip atspirties taškus prieš pradedant darbą.

  Planas I

  Individualių namų statyba su pilna išorės apdaila

  Planas II

  Pilna dalinė apdaila

  Planas III

  Projektavimas ir pamatų įrengimas

  https://www.youtube.com/watch?v=EtB4ZrXJiPA

  Pasiruošę pradėti savo projektą?