Skip to main content

Gyvenkname NT

Daug metų dirbame statybų ir nekilnojamo turto srityje, todėl esame įsitikinę kad žengiant pirmuosius žingsnius statybų link ar ieškantis tinkamo sklypo/būsto galime būti Jums naudingi.

Nuolatos statome individualių namų kvartalus, kur galime pasiūlyti Jums įsigyti patinkantį būstą. Vystydami projektus darbus stengiamės sudėlioti ir atlikti taip, kad klientui įsigijus namą nebereikėtų galvoti apie techninius dalykus. Tai reiškia kad mūsų parduodami namai turi baigtumą iki 95% ir yra visapusiškai funkcionuojantys: veikia šildymo sistemos, šaltas/karštas vanduo, galima naudotis kanalizacija ir lietaus surinkimo sistema, visiems namams būna atlikti sandarumo bandymai, kurie patvirtina, kad pastatai atitinka A++ klasės keliamus reikalavimus. Įsigijus tokio tipo turtą Jums reikia galvoti tik apie apdailos elementus.

Siūlome žemės sklypus, kuriuose specialiomis sąlygomis galime pastatyti Jūsų norimo tipo gyvenamąjį namą.

Dažnu atveju įsibėgėjus namo statyboms klientai pradeda pardavinėti turimą nekilojamąjį turtą, kad galėtų pasibaigti statybos darbus ir išsikelti gyventi į statomą objektą. Šioje vietoje atsiranda didelis nepatogumas, kad pardavus būstą reikia nuomotis kitą būstą tol kol bus užbaigtos statybos, dirbant su mumis to daryti nereikės, mes nupirksime Jūsų nekilnojamą turtą, o kol pasibaigsite statybas neprieštarausime kad gyventumėte savo buvusiame name kol baigsite namo statybas.

Taupykite savo laiką. Skambinkite dabar ir gausite visą informaciją apie statomus bei parduodamus namus. +370 604 42663

Mūsų NT projektai

Didžiuojamės įgyvendintais ir naujais projektais

SUTKŪNŲ NAMAI II etapas

Mūsų partneriai

Dirbu tik su geriausios reputacijos partneriais

Paslaugų planai

Namą išsirinkti gali būti sunku, tad savo klientams siūlau statybos planus kaip atspirties taškus prieš pradedant darbą.

Planas I

Individualių namų statyba su pilna išorės apdaila

Planas II

Pilna dalinė apdaila

Planas III

Projektavimas ir pamatų įrengimas

https://www.youtube.com/watch?v=EtB4ZrXJiPA

Pasiruošę pradėti savo projektą?