Skip to main content

Pasirūpinsiu jūsų namų pastatymu nuo A iki Z

Sveiki, mano vardas Robertas, daugelis galvoja kad iš Joniškio, bet mano pavarė yra Joniškis. Statybų ir nekilnojamo turto sektoriuje dirbu ir kaupiu patirtį jau daugiau negu 16metų. KTU statybos ir architektūros universitete įgytos žinios leidžia lengviau dorotis su klientų patikėtomis užduotimis bei siekti tik geriausių rezultatų.

Pats asmeniškai esu patyręs ką reiškia netinkamo rangovo pasirinkimas (darbai strigo, darbų sąmatos “pūtėsi”, o galutinis darbo rezultatas taip pat netenkino). Nuo to laiko norisi keisti žmonių požiūrį į statybos procesą. Mano tikslas – suteikti klientui visišką kūrybinę laisvę planuoti ir teikti idėjas savo statomam statiniui, o jų įgyvendinimą palikti man ir mano komandai. Statybų pabaigoje noriu matyti besidžiaugiantį kliento veidą, todėl besąlygiškai prisiimu visus organizacinius ir statybų projekto įgyvendinimo darbus.

Yra sakoma, jog Tavo namai yra ten, kur tik Tu turi teisę užrakinti duris. Kad Jūs tokią teisę turėtumėte greitai ir be rūpesčių – siūlau susisiekti su manimi. Pokalbio ar susitikimo metu aptarsime geriausią ar labiausiai Jums tinkantį variantą.

Jeigu turite savo žemės sklypą – pastatysime Jūsų norimą namą, Jums reikės tik išsirinkti projektą.

Jeigu dar tik brandinate idėjas apie statybas ir neturite žemės sklypo mūsų GyvenknameNT komanda pasiūlys sklypą ar net jau pastatytą namą. Mes nuolatos plėtojame individualių namų kvartalus, tad net neabejojame kad turėsime ką Jums pasiūlyti.

Jeigu planuojate statybos darbus atlikti etapais – padėsime žengti pirmuosius žingsnius lengviau, suprojektuosime Jūsų norimą namą ir gausime statybos leidimą, įrengsime pamatus ir paruošime statybos darbų aikštelę tolimesniems etapams. Atliksime namui pilnos dalinės apdailos darbus.

Robertas Joniskis

15

metų patirties

100+

įgyvendinta projektų

Ką apie mus kalba klientai

Netikite manimi? Patikėkite jais:

Nerijus Naktinis

Atliktų darbų kokybė, profesionalus požiūris į klientą ir nuoširdus bendravimas – tai ir yra, ko visi tikimės iš žmonių, kuriems patikime vieną svarbiausių gyvenimo projektų – namo statybą. Robertas ir jo komanda mūsų lūkesčius išpildė 100 procentų. Viso bendravimo metu nebuvo nė vienos situacijos, kuomet būtume pasigailėję, kad pasirinkome šį atsakingą ir savo darbą išmanantį žmogų. Dar kartą sakom ačiū ir kuo didžiausios sėkmės!

Tadas Venckus

Namo statybos su Roberto pagalba praėjo itin sklandžiai ir be streso, o lankstus požiūris ir konsultacijos suteikiant galimybę tam tikrų darbų etapus atlikti pačiam padėjo sutaupyti papildomai.

Leonas Norkuckis

Iš keletos rangovų pasirinkau statybos organizaciją “Gyvenk name” ir su ja pasirašiau rangos sutartį. “Gyvenk name” manęs neapvylė. Jau po metų įsikūriau gyventi naujame name. Rangovas darbus atliko kokybiškai, dabar po dviejų gyvenimo metų statybos darbų broko neatsirado. Man 40 m. pragyvenus bute, gyvenimas nuosavame name su žemės sklypu turi daug privalumų.

Nerijus Vitkauskas

Patikima ir rimta įmonė. Viskas atliekama kokybiškai ir negaištant brangaus laiko. Sakyčiau namo statyba be jokių rūpesčių kas atrodo neįmanoma šiais laikais... Esam labai patenkinti atliktų darbų kokybe, neišaugusiomis samatomis ir puikiu bei maloniu kolektyvo darbu bei komunikavimu. Rekomenduoju.

Mūsų partneriai

Dirbu tik su geriausios reputacijos partneriais

https://www.youtube.com/watch?v=EtB4ZrXJiPA

Pasiruošę pradėti savo projektą?